Kuruluş Amacı

  • Günümüz en son teknolojik gelişmelerin imkanlarından faydalanılarak kurulan bu portalın başlıca amaç ve hedefleri aşağıdaki gibidir:

·         Elektronik ticaretin giderek yaygınlaştığı bu zamanda; Türkiye pazarında ticari faaliyette bulunan yetkili emlak danışmanlık firmaları ve gayrimenkul proje üreticilerini küresel emlak pazarına adapte etmek.

·         Yurtiçi ve yurtdışından gelen potansiyel gayrimenkul alım taleplerinin yayınlanmasıyla birlikte kolay müşteri bulmak ve pazarı genişletmek.

·         Yurtiçi ve yurtdışındaki gayrimenkul alıcısının talepleri üzerine satıcıların rekabet şartları altında, doğru bir fiyat politikası ve kanuni kurallara uygun teklif vermesini sağlamak.

·         Mobil cihazlarla uyumlu olan bu portal ile gayrimenkul firmaları ve danışmanlarının iletişim bilgilerine ulaşılmasını sağlamak.

·         Aynı zamanda 7/24 tüm kullanıcılara açık sanal ortamda görsel gayrimenkul fuarı sunmak.

·         Türkiye pazarında ticari faaliyette bulunan yetkili emlak danışmanlık firmaları ve gayrimenkul proje üreticilerinin unvan ve logo sunumu ile uluslararası marka tanınırlığı artırmak.

·         Yurtiçi ve yurtdışından gayrimenkul alımı yapacak yatırımcıların Türkiye pazarında ticari faaliyette bulunan yetkili emlak danışmanlık firmaları ve gayrimenkul proje üreticilerinin elindeki portföyleri görmesini sağlamak. 

·         Potansiyel gayrimenkul alımı yapacak yurtiçi ve yurtdışı firma ve şahısların taleplerini dijital ortamda ücretsiz olarak yayınlayabilmelerini sağlamaktır.

Üyelerimiz, bu dijital platformda çok uygun koşullarda, yurtiçi ve yurtdışı taleplerini takip edip, talebi gönderen kurum veya şahısların iletişim bilgilerine ulaşarak, rekabet şartlarına uygun fiyat ve kalite politikalarıyla bağlantı sağlayıp iletişime geçebilecektir.

NACAR REKLAM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ olarak; bu dijital platformu, elektronik ticaretin giderek yaygınlaştığı küresel ekonomiye tüm ticari firmaları adapte etmek gerek yurtiçi gerekse yurtdışında iş bağlantıları sağlanmasına katkıda bulunmak, Türk emlak sektörümüzü başarılı ve güvenilir bir sektör haline getirmek, yeni pazarlar ve müşteriler bulmak, satışlarını artırmak ve dolayısıyla ülke ekonomimize döviz kazandırmak en temel hedefimizdir.

Hayalindeki Ev Burda