Hikayemiz

Gayrimenkul piyasasında iki müşteri şekli vardır;

1.      Mal sahibi (satıcılar/ portföy) olarak ifade edilen bireyler ve kurumsal kurumlar, yani arz kısmı (satıcılar),

2.      Gayrimenkulü satın almak isteyen veya kiralamak isteyen, bireyler ve kurumsal firmalar yani talep kısmı (alıcılar/müşteriler).

Geleneksel gayrimenkul danışmanlık firmaları daha çok arz (portföy) odaklı faaliyet göstermiş ve portföyleri ne kadar güçlü olursa müşterilerin onları daha çok talep edeceğini düşünmüşlerdir. Bu aşamada pazarlamanın temel fonksiyonu arz (portföy) yerine getirilmiş ama müşteri odağı (müşteri istekleri) yani talep kısmı (alıcılar) göz ardı edilmiştir.

Modern pazarlama stratejilerinde gayrimenkul sektörü daha çok müşteri odaklı yani (talep-alıcılar kısmı) faaliyet alanı olmalı, yerli ve yabancı müşterilerin özel ve değişen taleplerini ve isteklerini yakından incelemeli ve doğrudan iletişime geçmelidir.

Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen bireyler ve kurumsal firmaların yaklaşık %95’i mutlaka internet üzerinden gayrimenkul arayışı yapmakta ve emlak danışmanlık firmalarına ulaşım sağlamaktadır. Bu sebeple gayrimenkul sektörüne pazarda talep yaratılması ve bu talebin satın alma faaliyeti ile desteklenmesi gerekmektedir.

www.gayrimenkulbulun.com & www.findrealestateturkey.com  küresel dünyanın ilk ve en büyük müşteri odaklı (yerli ve yabancı müşterilerin aradığı özellikte ve fiyattaki) gayrimenkul alım talep platformuyla, bünyesinde üyelik yoluyla barındırdığı:

-          Profesyonel Emlak Broker,

-          Emlak Danışmanlık Ofisleri,

-          İnşaat Proje Üreticileri ve

-          Bireysel Sahibinden Satıcıların (arz/portföyü) sayesinde gayrimenkul ile ilgili her şeye dair doğru ve yararlı bilgiyi sunar.

“Nacar Reklam Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketiyılların birikim ve tecrübesi ile Uğur Can ASLAN tarafından 2018 yılında kurulmuş, Türkiye’nin saygın ve güvenilir bir e-ticaret (dijital) hizmet kuruluşudur.

Talep (alıcılar/müşteriler) ve arz (satıcılar/portföy) kısmında doğru dengeleri sağlamak ve alıcıyla satıcıyı buluşturma noktasında müşteri odaklı talepleri, bilgiyi en şeffaf şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Gayrimenkul dünyasına farklı bir internet pazarlama stratejimizle girip, bu kadar rakip Emlak Danışmanlık Firmaları ve İlan Portalları arasında fark yaratmak talep (müşteri istekleri) ve arz (satıcılar) için doğru fiyatla ve kaliteli hizmet sunarak müşterilere bu portal üzerinden ulaşım sağlamanız için sizlerle buluşturuyoruz.

Siz değerli üyelerimize (satıcılara) ve talep (özel istek) oluşturan gerçek alıcı müşterilerimize katkı sağlayacağımız inancıyla başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,

Nacar Reklam Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Yönetim Kurulu Başkanı

Uğur Can ASLAN

Hayalindeki Ev Burda